چاپ        ارسال به دوست

مصاحبه با دکتر عارفیان مسؤول المپیاد دانشجویی سلول های بنیادی و مهندسی بافت

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی دکتر عارفیان مدیر آموزش، پژوهش و توسعه منابع انسانی ستاد و مسؤول  اولین المپیاد دانشجویی سلول های بنیادی و مهندسی بافت برگزاری این المپیاد در سال تحصیلی 97 را اقدامی ارزشمند در جهت تحول آموزش عالی در حوزه سلول­های بنیادی بر شمرد.

دکتر عارفیان با اشاره به اهمیت علوم نوین و فناوری های همگرا در عصر حاضر گفت: المپیاد دانشجویی سلول های بنیادی و مهندسی بافت تنها المپیاد بین رشته ای کشور است که به پیشنهاد ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی و به همت سازمان سنجش آموزش کشور برای اولین بار در سال تحصیلی 97 برگزار خواهد شد.

وی افزود: برگزیدگان مرحله اول 24 رشته المپیادهای دانشجویی سازمان سنجش آموزش کشور می توانند در مرحله نهایی المپیادهای دانشجویی، در نخستین المپیاد سلول های بنیادی و مهندسی بافت شرکت نمایند.

مدیر آموزش و پژوهش و توسعه منابع انسانی ستاد همچنین افزود: برگزاری این المپیاد در سطح کشور منجر به شناسایی دانشجویان علاقمند و مستعد خواهد شد که در این صورت می توان حمایت و هدایت لازم را از آنان به عمل آورد.

دکتر عارفیان در پایان بیانات خود ابراز امیدواری نمود: این المپیاد به  ارایه ایده های دانشجویی فناورانه در حوزه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی منجر شود و با استمرار تلاش های دانشجویان کشور عزیزمان بتواند به افق های جهانی دست یابد.

 


١٢:٠٠ - 1396/10/24    /    شماره : ٣٠٧٤٥    /    تعداد نمایش : ١٥٣خروج