اخبار > برگزاری نشست مشترک ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی با سازمان سنجش آموزش کشور


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست مشترک ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی با سازمان سنجش آموزش کشور

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی نشست مشترک مسئولین ستاد و سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص برگزاری اولین المپیاد دانشجویی سلول های بنیادی و مهندسی بافت روز سه شنبه 2 آبان ماه سال جاری با حضور دکتر حمیدیه دبیر ستاد، دکتر جمالی معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور، دکتر جلالی معاون آموزشی دانشگاه تربیت مدرس و دکتر نبیونی عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی و رئیس شورای شهر کرج در محل سازمان سنجش برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر حمیدیه به بحث پیرامون اهداف برگزاری این المپیاد پرداخت و افزود: با توجه به اینکه در
دهه های اخیر مطالبات پزشکی در سطح دنیا به سمت سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی سوق داده شده است. ستاد سلول های بنیادی جهت ترویج و فرهنگسازی این حوزه از علوم بین رشته ای در کشور بر آن شده است که اولین المپیاد دانشجویی در حیطه سلول های بنیادی را با همکاری سازمان سنجش برگزار نماید.

در ادامه جلسه، اعضای حاضر در نشست آیین نامه پیشنهادی المپیاد دانشجویی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی را بررسی نموده و مقرر شد بعد از اعمال اصلاحات مورد نیاز به سازمان سنجش ارسال گردد.

گفتنی است اولین المپیاد دانشجویی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی با حمایت مادی و معنوی ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی و با تولیت سازمان سنجش آموزش کشور برگزار خواهد شد.

 


١٦:١٤ - 1396/10/04    /    شماره : ٣٠٢٤٥    /    تعداد نمایش : ٥٦٠خروج