اخبار > برگزاری المپیاد بین المللی دانش آموزی سلول های بنیادی توسط ایران در سال آینده


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری المپیاد بین المللی دانش آموزی سلول های بنیادی توسط ایران در سال آینده

 به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی، دکتر محمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش، در مصاحبه ای با خبرنامه المپیاد بین المللی دانش آموزی  زیست شناسی گفت: ایران در سال آینده با همکاری گروه های علمی اولین المپیاد بین المللی دانش آموزی سلول های بنیادی را برگزار خواهد کرد. وی افزود: این المپیاد با همکاری مشترک ستاد توسعه علوم و فناوریهای سلول های بنیادی و مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان  برگزار خواهد شد و هماهنگی های لازم در این خصوص در حال انجام است و ما منتظر موافقت شورای عالی انقلاب فرهنگی با برنامه مذکور هستیم.

وی برگزاری 29 مین دوره المپیاد بین المللی زیست شناسی در ایران را مایه افتخار کشورمان دانست و بیان کرد: در حالی که فشار های گسترده بین المللی به کشورمان وارد می شود ما شاهد برگزاری یکی از تخصصی ترین المپیادها با حضور 503 شرکت کننده از 71 کشور جهان در کشورمان می باشیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد، هفته المپیاد زیست شناسی منجر به ثمره های فراوانی شود و در بعد بین المللی نشانگر مهمان نوازی و صلح طلبی کشورمان با میزبانی موفق از این برنامه باشد و در نهایت با درخشش  دانش آموزان ایرانی همراه شود.


٢٢:٣٣ - 1397/04/29    /    شماره : ٣٦٠٨٢    /    تعداد نمایش : ٧٠خروج