اخبار > برگزاری اولین جلسه کمیته برگزاری رویداد استارتاپی سومین جشنواره ملی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در دفتر المپیاد سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری اولین جلسه کمیته برگزاری رویداد استارتاپی سومین جشنواره ملی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در دفتر المپیاد سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول های بنیادی، اولین جلسه کمیته برگزاری رویداد استارتاپی (استارتاپ ویکند) سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی با حضور دکتر کیهان ور، دبیر این رویداد، در محل دفتر المپیاد سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در باشگاه دانش پژوهان جوان وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

دکتر کیهان‌ور، هدف از برگزاری این رویداد را فرهنگ سازی و توسعه دانش و مهارت و ورود به عرصه کارآفرینی نوپای ناب در این حوزه نام برد. وی افزود: استارتاپ  ویکند یک زیست بوم علم و فناوری موقت است که به صورت هدفمند در راستای آفرینش ارزش شکل می گیرد و با همکاری تیمی به سمت یک محصول مقیاس پذیر حرکت می کند. در فرآیند استارتاپی، مدیریت زمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی از برگزاری سومین استارتاپ ویکند حوزه سلول های بنیادی در جریان سومین جشنواره ملی (4 تا 6 آذر 1397) خبر داد و سپس با اعضای حاضر در نشست به برنامه‌ریزی‌های لازم جهت اجرای هرچه پربارتر این گردهمایی علمی ارزشمند پرداخت.

شایان ذکر است، سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، 3 لغایت 10 آذر 1397 توسط ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برگزار خواهد شد.

 


١٤:٢٧ - 1397/04/05    /    شماره : ٣٥٣٩٨    /    تعداد نمایش : ٧٢خروج