اخبار > توسعه همکاری های مشترک ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی و مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان


  چاپ        ارسال به دوست

توسعه همکاری های مشترک ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی و مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی نشست مشترک مسئولین ستاد و مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان با حضور دکتر کیهان ور رئیس کمیته علمی المپیاد دانش آموزی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی، دکتر مهاجران سرپرست مرکز ملی و جمعی از معاونین این مرکز در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر کیهان ور ضمن معرفی المپیاد دانش آموزی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی گفت: المپیاد سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی با رویکردی نوین و نسل سومی می باشد که مبتنی بر کار تفکر جانبی، کارتیمی و کار آفرینی می باشد. سومین دوره این المپیاد مطابق سال های گذشته بر اساس استاندارهای آموزش و پرورش و همزمان با سایر المپیادهای دانش آموزی کشور با حمایت مادی و معنوی ستاد برگزار خواهد شد.

در ادامه اعضای حاضر در نشست نحوه همکاری های مشترک و تجهیز دفتر المپیاد سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی واقع در باشگاه دانش پژوهان جوان مذاکره نمودند.

دکتر مهاجرانی رئیس مرکز ملی استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان ضمن ابراز خرسندی از همکاری های دوجانبه ستاد و مرکز خاطر نشان نمود: این همکاری ها به زودی با تاکید بر منویات مقام معظم رهبری توسعه بیشتری خواهد یافت. 

 

 


١٤:٥٢ - 1396/08/17    /    شماره : ٣٠٢٣٦    /    تعداد نمایش : ٤٨١خروج