اعلام برنامه امتحانات مرحله نهایی المپیاد دانشجویی سلول های بنیادی و مهندسی بافت

دکتر عارفیان دبیر المپیاد دانشجویی سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت از اعلام برنامه امتحانات مرحله نهایی این المپیاد توسط سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد و افزود: این المپیاد در سال تحصیلی 97-1396

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری­های سلول های بنیادی دکتر عارفیان دبیر المپیاد دانشجویی سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت از اعلام برنامه امتحانات مرحله نهایی این المپیاد توسط سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد و افزود: این المپیاد در سال تحصیلی 97-1396 با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و به همت سازمان سنجش آموزش کشور در تاریخ های 28 و 29 تیرماه سال جاری همزمان با سایر المپیادهای 24گانه دانشجویی   برگزار خواهد شد.  

وی همچنین گفت: داوطلبانی مجاز به شرکت در این آزمون خواهند بود که در یکی از رشته‌های المپیادهای 24 گانه سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و به مرحله دوم (مرحله نهایی) راه یابند. ضمناً متقاضیان تنها می‌توانند به جای رشته اصلی مربوطه در این المپیاد شرکت کنند.

گفتنی است مواد آزمون و برنامه امتحانی از طریق وب سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://olympiad.sanjesh.org  در دسترس علاقمندان قرار داده شده است.

 

کلمات کلیدی

تصاویر

 ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان